Podvalníková přeprava

V našem vozovém parku máme mimo jiné i podvalník na přepravu strojů. Jedná se o podvalníkovou soupravu o nosnosti 26ti tun. Podvalník je vybaven i pro nadrozměrnou přepravu tzn. výstražné cedule a majáky jak na vlastním podvalníku, tak na tahači, +potřebná povolení. Dále je podvalník vybaven vyztuženými hydraulickými nájezdy a silným elektrickým navijákem.


Podvalník je možné rozšířit na ložné ploše a nájezdech až na 3,2m, což se hodí při přepravě například pásových bagrů nebo zemědělských strojů.


Vlastí ložná plocha podvalníku je 9,5m+možnožnost najetí stroje na tzv. zub (cca 2,5m).


Dále disponujeme speciálními vozidly, vybavené buď hydraulicky sklopnou plošinou, nebo hydraulickými nájezdy o různých nosnostech. Všechna vozidla mají dálkově ovládané silné navijáky a jsou určena pro přepravu strojů (více ve fotogalerii). Nabízíme také přepravu vozem s hydraulickou rukou.

Možnost naložení či složení nákladu

V naší společnosti máme vyškolené řidiče na přepravu strojů a je možné po dohodě zajistit naložení či složení stroje obsluhou odtahového speciálu.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o dopravu podvalníkem, kontaktujte nás. Velice rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Ceník podvalníkové přepravy u nás nenajdete. Každý převoz je specifický. Cena je individuální.


Rádi Vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku přepravy


Nezávazná poptávka

* označené položky jsou povinné