Přeprava stavební, zemědělské, manipulační a ostatní techniky

Přepravovat stavební, zemědělskou, manipulační a ostatní techniku není vždy právě snadné, zvláště pokud jde o transport těchto strojů, které nesmí užívat standartní silniční komunikace. Tato speciální přeprava však nemusí být žádným problémem, stačí se obrátit na specialisty, kteří si s tím ochotně poradí. S Dopravou Richter Company máte jistotu vstřícného jednání, ať už je předmětem přepravy naprosto cokoliv.


Přeprava po ČR i v zahraničí

Naše přeprava nadrozměrných zásilek je Vám plně k dispozici jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Pokud potřebujete převézt techniku třeba do Polska nebo Rakouska, jsme Vám rádi a ochotně k službám, stačí nás kontaktovat! A samozřejmě – náklad složíme i vyložíme přesně tam, kam potřebujete. V momentě, kdy se dostane naše vozidlo do cílové destinace, ještě naše práce samozřejmě nekončí! Nájezdové rampy a navijáky unesou i opravdu hodně těžké břemeno či břemena, takže se nebojte, se vším si snadno poradíme a budete to mít bez zbytečné práce navíc, například doobjednání jeřábu pro nakládku i vykládku, které u ostatních přeprav činní nemalou položku v ceně přepravy.

Nabízíme přepravu, naložení a složení nákladu vozem s hydraulickou rukou.


Rychlé poptání služeb skrze kontaktní formulář

Poptávka je snadná, máme pro Vás připraven krátký kontaktní formulář, kde uvedete své základní požadavky a případně i parametry přepravovaného zboží nebo nějaká zvláštní specifika. Na vše vezmeme zřetel a důkladně promyslíme. Transparentnost, rychlost dodání, otevřené jednání – to vše jsou věci, které jsou pro nás samozřejmostí.


Přeprava stavební techniky

Přepravujeme: traktorbagry, kolové a pásové bagry, dozery, vibrační vály, nakladače, dampry, grejdry, vysokozdvižné pracovní plošiny, důlní stroje, pásová a kolová rypadla, kompresory, minirýpadla, teleskopické manipulátory, hutnící techniku, frézy, elektrocentrály a další techniku, která je buď na kolovém, nebo pásovém podvozku.


Přeprava manipulační techniky

Přepravujeme: vysokozdvižné vozíky jak tříkolové tak čtyřkolové, retraky, boční vysokozdvižné vozíky, manipulátory, smykové nakladače, jeřáby, harvestory a další techniku.


Přeprava zemědělské techniky

Přepravujeme: kolové a pásové traktory, kombajny, vlečky, postřikovače, čelní nakladače, secí stroje, vyorávače a ostatní zemědělskou techniku.


Přeprava vojenské, lesní a ostatní techniky

Přepravujeme: trafostanice, vojenské techniky, maringotky, lesní a zahradní techniku, komunální techniku, osobní a nákladní vozidla, vozidla - veterány, hasičská vozidla, provádíme speciální odtahovou službu (více v naší fotogalerii).


Nadrozměrná přeprava

U výše zmíněných strojů bývá problém při přepravách s jejich rozměry, které nejsou vždy v souladu s povolenými předpisy na komunikacích. Naše společnost u přeprav těchto strojů zařídí pro Váš náklad potřebná povolení případně doprovodná vozidla, tak aby přeprava proběhla bez komplikací. Naše odtahové speciály jsou proto vybavena výstražnými zařízeními a vším co je k těmto přepravám potřeba. Vozidla jsou také vybavena systémem GPS, aby jste měly na požádání vždy přehled kde se Váš náklad právě nachází.


Závěrem

Našimi hlavními zákazníky jsou nadnárodní společnosti, ale také menší či větší tuzemské firmy. Náš obchodní vztah jsme budovaly na vzájemné důvěře, ochotě, operativnosti a profesionalitě řidičů a dispečerů. Věříme, že spolupráce s firmou Richter Company pro Vás bude příjemné zjednodušení při řešení někdy i každodenních problému s touto oblastí dopravy.