Přeprava stavební, zemědělské a ostatní techniky

Přepravovat stavební, zemědělskou, manipulační a ostatní techniku není vždy právě snadné, zvláště pokud jde o transport těchto strojů, které nesmí užívat standartní silniční komunikace. Tato speciální přeprava však nemusí být žádným problémem, stačí se obrátit na specialisty, kteří si s tím ochotně poradí. S Dopravou Richter Company máte jistotu vstřícného jednání, ať už je předmětem přepravy naprosto cokoliv.

Přeprava strojů po ČR i v zahraničí

Naše přeprava nadrozměrných zásilek je Vám plně k dispozici jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Pokud potřebujete převézt techniku třeba do Polska nebo Rakouska, jsme Vám rádi a ochotně k službám, stačí nás kontaktovat! A samozřejmě – náklad složíme i vyložíme přesně tam, kam potřebujete. V momentě, kdy se dostane naše vozidlo do cílové destinace, ještě naše práce samozřejmě nekončí! Nájezdové rampy a navijáky unesou i opravdu hodně těžké břemeno či břemena, takže se nebojte, se vším si snadno poradíme a budete to mít bez zbytečné práce navíc, například doobjednání jeřábu pro nakládku i vykládku, které u ostatních přeprav činní nemalou položku v ceně přepravy.

Nabízíme přepravu, naložení a složení nadrozměrných nákladu vozem s hydraulickou rukou. Provádíme také přepravu stavebních buněk.

Rychlé poptání služeb skrze kontaktní formulář

Poptávka je snadná, máme pro Vás připraven krátký kontaktní formulář, kde uvedete své základní požadavky a případně i parametry přepravovaného zboží nebo nějaká zvláštní specifika. Na vše vezmeme zřetel a důkladně promyslíme. Transparentnost, rychlost dodání, otevřené jednání – to vše jsou věci, které jsou pro nás samozřejmostí.

Přeprava stavební techniky

Přepravujeme: traktorbagry, kolové a pásové bagry, dozery, vibrační vály, nakladače, dampry, grejdry, vysokozdvižné pracovní plošiny, důlní stroje, pásová a kolová rypadla, kompresory, minirýpadla, teleskopické manipulátory, hutnící techniku, frézy, elektrocentrály a další techniku, která je buď na kolovém, nebo pásovém podvozku.

Přeprava manipulační techniky

Přepravujeme: vysokozdvižné vozíky jak tříkolové tak čtyřkolové, retraky, boční vysokozdvižné vozíky, manipulátory, smykové nakladače, jeřáby, harvestory a další techniku.

Přeprava zemědělské techniky

Přepravujeme: kolové a pásové traktory, kombajny, vlečky, postřikovače, čelní nakladače, secí stroje, vyorávače a ostatní zemědělskou techniku.

Přeprava vojenské, lesní a ostatní techniky

Přepravujeme: trafostanice, vojenské techniky, maringotky, lesní a zahradní techniku, komunální techniku, osobní a nákladní vozidla, vozidla - veterány, hasičská vozidla, provádíme speciální odtahovou službu (více v naší fotogalerii).

Nadrozměrná přeprava

U výše zmíněných strojů bývá problém při přepravách s jejich rozměry, které nejsou vždy v souladu s povolenými předpisy na komunikacích. Naše společnost u přeprav těchto strojů zařídí pro Váš náklad potřebná povolení případně doprovodná vozidla, tak aby přeprava proběhla bez komplikací. Naše odtahové speciály jsou proto vybavena výstražnými zařízeními a vším co je k těmto přepravám potřeba. Vozidla jsou také vybavena systémem GPS, aby jste měly na požádání vždy přehled kde se Váš náklad právě nachází. Nabízíme jednorázovou i pravidelnou přepravu.

Kontaktujte nás

Našimi hlavními zákazníky jsou nadnárodní společnosti, ale také menší či větší tuzemské firmy. Náš obchodní vztah jsme budovaly na vzájemné důvěře, ochotě, operativnosti a profesionalitě řidičů a dispečerů. Věříme, že spolupráce s firmou Richter Company pro Vás bude příjemné zjednodušení při řešení někdy i každodenních problému s touto oblastí dopravy.

Rádi vám vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku přepravy

Do 48 hod, v akutních případech, prosím, volejte.